Elva tüdrukud esindasid kodumaad Juunioride MM-il Peruus

Peruu pealinna Limasse kogunes perioodil 27.09.-10.10. laskespordi maailma juunioride paremik. Viieliikmelisse Eesti koondisesse kuulus ka kaks igapäevaselt Elva Laskespordiklubis treenivat püssilaskurit - Marleen Riisaar ja Marianne Tavits. Lisaks meie tüdrukutele olid Eesti koondises ka kolm Narva Laskespordiklubi laskurit - püstolilaskur Aleksandra Moissejeva ja kaks püssilaskurit Katrin Smirnova ja Anastassia Olewicz.

Marianne ja Marleen (Foto: Andy Cruz Maza)

Elva laskurite uhked positsioonid Baltimaade laskespordis

11.-12.septembril sõitsime külla oma lõunanaabritele ja headele sõpradele Dobeles, sest saime kutse osaleda Ilgonis Freimanise IX memoriaalil. Vestlesime meie klubi peatreeneri Karl Kontoriga, et võistlus kokku võtta ja küsisime ka laskuritelt endilt, mida nad oma headest tulemustest arvavad.

Edukad stardid Elvas ja Männikul

Oma populaarsuse tippu tõusnud Elva laskespordinädalal võidutsesid harrastajad. Kuid sellele eelnenud ja järgnenud nädalavahetuste võistlustel hiilgasid Elva tipplaskurid.

XXI Elva Laskespordinädal oli enneolematult edukas

Juba 21. korda toimunud Elva Laskespordinädalast võttis osa 194 inimest, kes kokku tegid 443 starti, mis on kõigi aastate rekord! Klubina on meie eesmärk laskespordinädala korraldamisel propageerida laskesporti läbi erinevate laskealade inimestele, kes pole varem laskmisega kokku puutunud või ei tee seda igapäevaselt. Samuti soovime pakkuda laskesportlastele endale traditsioonilistest harjutustest erinevaid võistlemise vorme ja miljööd. Laskespordinädal sobib nii peredele, sõpruskondadele kui ka töökollektiividele. 

49. Heli Rassi mälestusvõistlused


Ajal, mil sportlashingede pilgud on suunatud Tokyo olümpiamängudele ja kaasa sai elada ka Eesti laskesportlasele Peeter Oleskile, kes olümpiakiirlaskmise harjutuses saavutas auväärse 19. koha 572 silmaga, kogunesid Eesti, Läti, Leedu ja Soome laskurid ka Elvas, et lasta meie ühe lootustandvaima naispüssilaskuri Heli Rassi mälestuseks.

Arhiiv