Elva laskesport 2021

2021. aastal jätkasid Elva Laskespordiklubi laskurid eelmisel aastal tehtud edusamme. Klubi eestvedaja ja vanemtreener Karl Kontor võttis klubi aasta saavutused ja tegemised taas kokku.

Kahe päevaga neli laskevõistlust

Elva laskuritel oli toimekas nädalalõpp, sest kalendrimuudatuste tõttu langes ühele nädalalõpule neli võistlust kahes kohas. Nii võisteldigi möödunud laupäeval Haapsalus Eesti Noorte ja c-klassi meistrivõistlustel ning Tabiveres Elmar Kivistiku mälestusvõistlustel ning pühapäeval taas Haapsalus maaspordiliit JÕUD meistrivõistlustel.

Laskuritel algas talvine õhkrelva hooaeg

Üleminek õhkrelvadega võistlemisele on sel aastal varajasem ja äkilisem, sest oktoobri keskpaigast alates toimuvad igal nädalavahetusel kusagil võistlused. See on tingitud sellest, et lisaks esialgu kalendris olnutele lisanduvad kevadel ära jäänud ja sügisesse lükatud võistlused. Tore on muidugi see, et esimesed võistlused polnud tiitlivõistlused ja nii Ülenurme GSK kui ka Ida-Virumaa lahtistel meistrivõistlustel olid kavas harjutused ka kõige noorematele. Nii said alles sügisel trenni tulnud lapsed juba oma esimesed võistluskogemused kätte. 

Asmus Bürkland ja Mait Hanni

Arhiiv