Kommenteeri

Aasta viimased meistrimedalid

Eesti Laskurliit jagas oma viimased 2017. aasta numbrit kandvad meistrimedalid välja õhkrelvadest laskmise võistkondlikel meistrivõistlustel. Kuna nendes relvaliikides pole aasta läbi kestvat karikasarja, siis nüüd selgitati paralleelselt välja ka karikavõitjad.
Püssi- ja püstolilaskurid kogunesid laupäeval Narva. Liikuva märgi jahtijad võistlesid kaks päeva Tartumaa Tervisespordikeskuses.
Elva võistkonnad said mõlemalt poolt medalilisa. Õhupüstoli võistkond koosseisus Reijo Virolainen, Aivar Vanakamar ja Heldur Kurig võitsid pronksmedalid Männiku ja Narva järel. Individuaalselt oli Reijo neljas 563 silmaga. Karikavõidu võttis Arvi Saar Männikult 572 silmaga.
Põnev võistus käis meeste püssivõistkondade vahel. Kulla võttis paraja eduga Narva, kuid teise ja kolmada koha vahe oli vaid minimaalne võimalik,  0,1 silma.  Seekord naeratas õnn Elva meestele Marek Tammele, Lennart Pruulile ja Siim Christian Reppo- Sirelile, kes said kaela hõbemedalid, jättes pronksile Männiku klubi laskurid.
Naiste õhupüssivõistkond jäi meil neljandaks Narva kahe võistkonna ja Männiku järel, kuid individuaalselt tegi väga ilusa laskmise Ele Loot, kes oli kuni viimse lasuni kolmanda koha karikas kinni, kuid kuna see tuli päeva nõrgim, vaid 8,9 silma, siis kukkus ta tihedas konkurentsis viiendaks. Siiski on 405,2 silma tema hooaja parim ja lootustandev  järgmisteks võistlusteks.
Mõlema võistluse tulemused on koondprotokollis.
Elva liikuva märgi võistkond koosseisus Hillar Loot, Indrek Kaarna ja Tõives Raudsaar võttis kodusaalis esimesel päeval harjutuses 30 + 30 lasku hõbmedalid MäLK I võistkonna järel. 
Vahelduva kiirusega harjutus veel kestab, kuid ka siit ilmselt üks medal lisandub.

Lisa kommentaar

Email again: