Kommenteeri

Medaleid Haapsalust

Nädalavahetusel peeti Haapsalus selle hooaja kaks viimast olulisemat õhkrelva võistlust - laupäeval Eesti noorte meistrivõistlus ja pühapäeval MSL "Jõud" meistrivõistlus

Elva noored said tüdrukute õhupüssi harjutuses võistkondliku pronsmedali. Kaks esimest olid Narva võistkonnad, kuid mulluse kolmanda, Männiku klubi võistkonda suutsime edestada. Medalid said Marleen Riisaar, kes meie parimana oli 397,7 silmaga individuaalselt neljas, selles harjutuse alles teie võistluse teinud ja isikliku rekordi 375,3 silmani viinud Emily Malkus ning kogemata kahest lasust ilma jäänud ning seetõttu vaid 352,3 lasknud Kristina Mölder. Kuid ka selle äparduseta poleks me veel hõbemedaliteni küündinud. Individuaalselt lasid meilt veel kaasa Elgitha Vaarik, kes sai 361,6 silmaga 15.koha ja esimest korda õhupüssivõistlusel osalenud Nathalie Lessing, olles 334,5 silmaga 19. kohal. Kolmikvõidu võtsid Narva I võistkonna liikmed Anastassia Bobõleva, Katrin Smirnova ja Anastassia Olewicz.
Meie kahest poisist alustas paremini võistluse kõige noorem osavõtja Marten Padar, kes poole harjutuse järel oli 10.kohal, kuid teises pooles veidi väsis ja peatus võistlejate rivi 16. real. Tulemus 365,3 silma on noormehe uus isiklik rekord. Kristofer-Jaago Kivari sai 351,4 silmaga ka jagu III klassi järgunormist ning platseerus 19.kohale. Eesti noortemeistriks tuli Karel Udras Ülenurmest 402,8 silmaga. 
Kõik tulemused leiab sellest protokollist.
Järgmisel päeval "Jõudi" meistrivõistlustel osaledes parandasid oma tulemusi Kristina, Elgitha ja Nathalie, kes said noorte arvestuses vastavalt 6., 8. ja 11. koha. Veidi andsid järele Marleen ja Emily, kes olid seekord 5. ja 10. kohal.
Naiste õhupüssis jäi vähe puudu Elva kolmikvõidust, sest Ele Looti 407,8 Tuuli Kübarsepa 405,8 ja Marianne Tavitsa 403,5 vahele kolmandaks suutis ennest sättida Karina Kotkas Pärnumaalt 404,6 silmaga. 
Püstolilaskuritest tõi seekord Tartumaale ainsa medali Reijo Virolainen, kes jäi 380 silmaga Peeter Oleski ja Arvi Saare järel kolmandaks. 
Maakondlikus arvestuses võttis Tartumaa kehtiva juhendi tingimustes maksimumi, tulles 1077 punktiga teiseks. Kohalikud laskespordi entusiastid tõid tulejoonele oluliselt rohkem osavõtjaid, kui teised maakonnad suutsid Eestimaa teise serva sõidutada ning noppisid rohkeid punkte ka viimaste kohtade eest. Nii sai Läänemaa esikoha 1525 punktiga Kolmandaks tulnud Põlvamaa punktisaak oli 842.
Kogu arvestus on näha selles tulemuste kokkuvõttes

Lisa kommentaar

Email again: