Kommenteeri

Leppa.fi Home Range Competition III voor

Soome laskespordi üks vedureid Marko Leppä korraldas piirangutega pärjatud ajal virtuaalse kodutiiru võistluse kolmanda vooru. Kui esimene kord osales veidi üle 50 laskuri, märtsikuus juba 111, siis nüüd oli 25. aprillil ühel ajal tulejoonel viiest riigist 191 laskurit. Elva tiiru panus oli 12 osalejat Valga, Ülenurme ja Elva klubi laskurite näol.

Õhtuks ilmunud protokollidest sai näha, et Elvas lastud tulemustest tõi ainsa esikoha poiste õhupüstoli harjutuses 312 silma tabanud Marten Kivisalu Ülenurmelt. Teise kohaga pidid leppima  Maire Pärn naisjuunioride õhupüstoli harjutuse 533 silma, millega ta oli Männiku neiu Alina Kovaljova järel teine ning Valga noormees Kirill Lepman 553 silmaga. Tema võistkonnakaaslane Hannes jaakson oli 524 silmaga 18 aastaste hulgas kolmas.


Naiste samas harjutuses jäi Kristina Kiisk oma hooaja parima tulemusega 556 silma neljandaks. Kolm silma parema summaga oli narvalanna Veera Rumjantseva kolmas. Nii naiste kui meeste püstoli harjutuse võitsid tšehhi laskurid. 26 mehe hulgas sai Eesti parimana Reijo Virolainen 563 silmaga 5.koha.

Püssilaskuritest sai Ülenurme poisid Karel Udras ja Karl Eirik Kohava teise koha vastavalt 18 ja 16 aastaste hulgas. Tihedamas ja kõrgemas naiste konkurentsis osalenud osalenud Marianne Tavits ja Ele Loot said vastavalt 6. ja 14. koha. Võitis Eesti meister Valeria Matšel 626,7 silmaga. Marleen Riisaar oli pandud endast vanemate juunioride protokolli, kuid Elva päeva parima tulemusega 615,7 silma oli ta ka seal tublil neljandal kohal. Kuid Euroopa MV silmas pidades, kus Marleen ja Marianne lasevad täiskasvanute arvestuses, ongi hea tugevamas liigas harjutada.

Pildil vasakult: Marleen Riisaar, Marianne Tavits ja Ele Loot

Vaata võistluste protokolle: PÜSS ja PÜSTOL

Lisa kommentaar

Email again: