Kommenteeri

Head uut aastat!

Eelmisele aastale tagasi vaadates on alust uskuda, et alanud 2019. aastal teevad meie laskurid ilusa arengu.
2018. aastal suurenes klubi täiskasvanud liikmete arv 64 ja treeningutel käivate õpilaste hulk 28 nooreni. Sellelt pinnalt võideti Eesti meistrivõistlustelt kokku 29 medalit. Rahvusvahelisel areenil võistelsid meie klubi esindajad edukalt maailmameistrivõistlustel, sõjaväelaste ja üliõpilaste MM-l ning Euroopa Karikasarja etappidel ning finaalvõistlusel. Järelkasvu arengut näitavad B-klassi noorte edukad võistlused ja tulemuste muljetavaldav paranemine. Edule aitas kõvasti kaasa elektrooniliste märkide soetamine Tehvandi Spordikeskuse poolt ja paljude toetajate tõhus panus, mille eest oleme väga tänulikud.
 
2019. aastal on meie tipplaskurite tähtsamad võistlused septembrikuus Itaalias peetavad Euroopa meistrivõistlused, suvel samas riigis toimuv Universiaad ja oktoobris Hiinas peetav CISM ehk sõjaväelaste suvemängud. Euroopa karikasari toimib jätkuvalt suvi läbi ning üks etapp on ka juulikuus Männikul. 
Suuremat osa klubi laskuritest huvitab esialgu siiski veel vabariiklike ja lähemate naaberriikide võistluste kalender.  See on tihe ja kõigile põnevaid väljakutseid pakkuv. Ka Elvas korraldame traditsioonilisd võistlused alates Heli Rassi memoriaalist kuni Laskespordinädala ja "Kuldse Leheni". 
Oluliseks tegevusvaldkonnaks peame laskespordi populariseerimist noorte hulgas. Juba jaanuaris alustame teise laskespordi kursuse läbiviimist Elva Gümnaasiumi kodanikukaitse õppesuuna õpilastele. Oleme soetanud klubile uue laserlaskmise seadme, millega saame laskmisteemalisi koolitusi ja õppusi läbi viia ka teistes koolides ja asutustes. Jätkuvalt pakume erinevaid teenusepakette kõigile laskmisest huvitunud inimestele ja kollektiividele.
Seda kõike ellu viies, oma teadmisi ja oskusi külluslikult jagades, saame juurde uusi sõpru, toetajaid ja koostööpartnereid ning meie laskurite võimalused enesearenguks üha paranevad. 
Head ja edukat uut aastat kõigile!

Lisa kommentaar

Email again: