Kommenteeri

Elva klubile kuldne algus

Eesti meistrivõistlused algasid Elva laskespordiklubile kuldse duubliga. Meeste vabapüstoli harjutuses tuli Reijo Virolainen Eesti meistriks 540 silmaga individuaalses arvestuses ja koos meeskonnaga, kus Aivar Vanakamar lisas 522 silma ning Heldur Kurig 492 silma, ka meeskondlikus arvestuses.
Eriti magusaks tegi võidu see, et meeskond sai kuldmedalid tasavägises võistluses Kaitsejõudude Spordiklubiga, kellega lõpuks saadi kokku sama silmade summa 1554. Esikoha andis meie meestele kolme võrra suurem sisekümnete arv. Kolmandaks jäänud Narva võistkond jäi juba 20 silma kaugusele.
Individuaalselt sai 537 silmaga hõbemedali Kaitsejõudude esinumber Peeter Olesk ja kolmanda koha narvalaste parimana Andrei Brenkin 534 silmaga. Aivar Vanakamar oli kuues.
Teises esimese päeva kullajahis võitis selle tänu veenvale esitusele finaalis Järvamaa esindaja Kristina Kiisk, jättes teised medalid Kairi Heinsoole Viljandist ja Teele Smirnovile Kaiust. Teele sai aga kulla koos Triin Tähtla ja Kristel Kaasikuga naiskondlikus arvestuses.
Meie ainuke esindaja Anni Irs oli harjutuse esimese poole järel 277 silmaga veel finaalikohas kinni, kuid ilmuva märgi osas tuli üks möödalask ja mõned kehvemad seeriad ning nii jäi tema saavutuseks seekord 12. koht 526 silmaga.
Kõik esimese päeva tulemused on kinnitatud protokolliga

Lisa kommentaar

Email again: