Kommenteeri

100 Silma Seltsi vägi.

Uue aasta esimesed meistritiitlid ja uhiuued oma sümboolikaga medalid jagas Eesti Laskurliit juunioridele õhkrelvade harjutuste võistlusel, mis peeti seekord Elva Gümnaasiumis.  

Edukaim võistkond oli Narva, kes võitis kõigis neljas harjutuses kolmest medalist kaks ja kolm neist olid kuldsed. Elva oma laskuritele koduseinad toeks ei olnud. Pigem tundus, et suur soov kodus hästi esineda lisas pinget ja tekitas hirmu ebaõnnestumise ees. Nii jäi meie parimaks tulemuseks Ele Looti 8. koht neidude õhupüssi harjutuses.

Siiski arvan, et otsus selline võistlus Elvas korraldada oli õige. Võistluse ettevalmistustööd ja otsene läbiviimine tõid välja meie inimeste hea koostöövõime, abivalmiduse ja teotahte. Ühine tegevus ja ikka ette tulevate  probleemide kiire lahendamine näitas, et meie klubi liikmed tunnevad ennast üha ühtsema seltsina. Käed panid külge nii vanad, kui noored, tänased ja eilsed, algajad ja tipplaskurid. Meie oma entusiasmist oleks siiski väheks jäänud, sest võistlus sai võimalikuks vaid tänu koostööpartnerite mõistvale ja toetavale suhtumisele. Elva Gümnaasiumi töötajad, eesotsas direktori Tarmo Postiga andsid vajalikud ruumid, inventari ja toitlustuse,  Narva Laskespordiklubi laenas oma lehevahetuse seadmeid,  Ülenurme Gümnaasiumi Spordiklubi ja E.R.T. Elekter tagasid märkide valgustuse ja Tartumaa Tervisespordikeskus nende paigalduse. Eesti Laskurliit andis koolitatud kohtunikud koos tööks vajaliku tehnikaga ja lubas katta korralduskulud.

Selline positiivne kogemus väärib kõigi panustajate siirast tänamist ja näitab Elva laskespordi kogukonna tugevust, mis kindlasti kandub peagi üle ka laskurite tulemustesse.
Lähtekoht edasiseks tõusuks on siin.

Lisa kommentaar

Email again: