Kommenteeri

Heade tegude päev

1. detsembril 2020 toimusid üle-eestilised annetamistalgud. Seda päeva nimetatakse ka Heade Tegude Päevaks ning selle eesmärgiks on koguda annetusi ühiskondlike probleemide lahendamiseks ning kutsuda inimesi üles endale olulist valdkonda toetama.

Annetamine on üks lihtsamaid viise aidata kaasa tegevustele, mida oluliseks pead, olgu siis oma kogukonnas, erialal või ühiskonnas laiemalt.
Elva Laskespordiklubi võttis Heade Tegude Päevast osa esimest korda. Saatsime oma liikmetele ja noorliikmete lastevanematele e-kirja teel üleskutse, et toetada klubi tegevust ning panustada omale jõukohase summaga noorsportlaste jätkuvasse arengusse. Lisaks jagasime üleskutset ka klubi sotsiaalmeediakanalites.

Heade tegude tegijaid oli mitmeid ning võime lugeda ettevõtmise väga edukaks - kokku kogusime 1275 eurot! Võimalusi, mis meil enne seda puudusid, oli nüüd tänu kogutud rahale juba päris mitu. Näiteks, kogutud summa eest on võimalik klubil osta uusi laskmise kindaid, saapaid või jopesid-pükse. Samas on võimalik osta treeninguteks sobiv õhkrelv või katta osaliselt meie tipplaskurile sobiva relva maksumus.

Iga panus, mida meie toetajad annavad ikka ja jälle, et meie sportlased saaksid tõeliselt pühenduda treeningutele ideaalsetes tingimustes ja kasutada selleks parimat võimalikku varustust, on väga väärtuslik!

Häid tegusid, ka laskespordi toetamist, võib harrastada igal päeval aastas. 
Elva Laskespordiklubile saab teha (püsi)annetusi arvelduskontole EE282200001120119799 (selgitus: Annetus). Klubi kuulub ka tulumaksusoodustusega ühingute nimekirja. 
Vaata, mis võimalused on veel klubi toetamiseks.

Aitäh teile toetuse eest!

Lisa kommentaar

Email again: