Kommenteeri

Elva laskesportlased esinesid edukalt 16.Mati Margi mälestusvõistlusel

Möödunud nädalavahetusel, 5.oktoobril peeti Männikul 16. Mati Margi mälestusvõistlust, kus kunagise Eesti Laskurliidu juhi auks lastakse sportpüssi harjutust 60 lasku lamades. Elva Laskespordiklubi oli võistlusel osalemas 8 laskuriga ja kõik nad jõudsid finaali 8 parema hulka.

Naiste arvestuses said suurimad summad kokku Nathalie Lessing 618,6 ja Tuuli Kübarsepp 615,1 silmaga.  Rõõmu oli aga palju meie noorte uutest isiklikest rekorditest, mis Krista Kiiskil on nüüd 611,9 ja Mirell Väljakul 603,8 silma.

Meeste põhiharjutuse võitis Männiku laskur Edik Koppelmann suurepärase isikliku rekordiga 625,7. Talle ei kaotanud palju Elva klubi esinumber Meelis Kiisk, kes lasi välja tulemuse 623,6 silma. Temale järgnesid kindlalt finaali ka teised Elva mehed – Marek Tamm 615,1, Siim Christian Reppo-Sirel 614,3 ja Kristofer-Jaago Kivari 612,9 silmaga. Meeste finaalis pani Meelis Kiisk oma paremuse kindlalt maksma, võites teise koha saanud Andres Hunti Põlvamaalt 9 silmaga. Kolmandaks jäi Edik Koppelmann, neljandaks Kristofer-Jaago, viiendaks Siim Christian ja seitsmendaks Marek.

Meeste finaali paremusjärjestus

Naiste finaalis pidasid maha pingelise duelli meie Nathalie ja Tuuli. Lõpuks jäi 1,1 silmaga peale Nathalie ja seda nii suurepärase tulemusega, et ta kaotas meeste finaali võitnud Meelis Kiiskile vaid 0,3 silmaga. Nii suutis Meelis oma eelmise aasta karikavõitu napilt kaitsta. Oma esimesi finaale lasknud Krista ja Mirell jäid vastavalt kuuendaks ja kaheksandaks. Lisaks võitjatele jagati ka osavõtu medaleid. 5 korda osalenud Natjalie sai pronksist mälestusmedali ja 10 korda osalenud Siim sai samasuguse hõbedase auhinna.