Kommenteeri

Nädalavahetus Raplas

Sadolini spordihoone Raplas oli muudetud lasketiiruks ja nii peeti seal kahel päeval kolm kõrgetasemelist laskevõistlust.
Laupäeval selgitati Eesti juunioride meistrid. Elva laskuritest oli parim neidude õhupüssis Ele Loot, kes põhiharjutuses löäks tulemusega 402,7 silma teisena finaali, jäädes Narva esinumbrist Anastasija Bobõlovast maha vaid 0,7 silma. O,7 silma jäi puudu ka Karita Ersil finaalikohast ja Marianne Tavitsal Karita tulemusest. Neile jäid kohad 9. ja 11.
Oma elu esimest finaali lasknud Ele alustas ilusti, kuid 11. lasuga tuli vaid 7,5 silma ja see ei lubanud kuuendast kohast kõrgemale tõusta. Esikoha võttis kindlalt Bobõleva uue Eesti juunioride finaali rekordiga 205,5 silma
Poiste arvestuses oli Siim Christian Reppo-Sirel 12. tulemusega 551 silma ja Mart Mikael Habicht 510 silmaga 20.
Pühapäeval peeti juunioride maavõistlus Soomega ja Raplamaa auhinnavõistlus. Tõusvas joones jätkas Ele Loot, kes viis oma isikliku rekordi 389 silmani, (komakohtadega 405,6), sai maavõistluse arvestuses kolmanda koha ning läks naiste arvestuses viiendana finaali. Seal asus ta peale kahte kolmelasulist seeriat võistlust juhtima, kuid siis olid konkurendid veidi kindlamad ja seekord tuli Elel leppida viienda kohaga. Võitis soomlanna Laura Sipola 203,6 silmaga, edestades vaid 0,1 silmaga Anastasija Bobõlevat. Põhiharjutuse kaks paremat Anžela Voronova ja Valerija Koljuhhina olid vastavalt kolmas ja neljas.
Meeste õhupüstolis näitas tõusvat vormi Reijo Virolainen, kes võitis põhiharjutuse oma hooaja parima tulemusega 576 silma. Finaalis asus ta kohe liidriks ja võitjas ei tekkinud kordagi kahtlust. Lõpptulemus 201,7 silma on uus kõrgetasemeline Eesti rekord. Nemo Tabur kaotas teisena 2,9 silma. Kolmanda koha sai Kaitsejõudude SK laskur Peeter Olesk.Lisa kommentaar

Email again: