Kommenteeri

Marleen Riisaar tuli uue riikliku rekordiga Eesti juunioride meistriks

Möödunud nädalavahetusel, 25.-26.mail toimusid Männikul Eesti juunioride meistrivõistlused tulirelvadest laskmises. Elva laskesportlaste saagiks kujunes sel korral kaks individuaalset medalit, kaks võistkondlikku medalit ja kaks rekordit!

Eesti juunioride meister, uue Eesti rekordi püstitaja - Marleen Riisaar
Elva laskesportlastele oli taaskord edukas nädalavahetusel, kui asuti Männiku lasketiiru tulejoonele Eesti juunioride meistrivõistlustel tulirelvadest laskmises. Võistluste kavas olid kõik traditsioonilised tulirelvade harjutused, Elva laskesportlastele osutusid kõige edukamateks mõlemad püssiharjutused, 60 lasku lamades ja kolme asendi standardharjutus ning standardpüstoli ja spordipüstoli harjutused. 

Vasakult: II koht Anastassia Olewicz (Narva LSK), I koht Marleen Riisaar (Elva LSK), III koht Olesja Issatšenkova (Narva LSK)
Kolme asendi standardharjutuses, kus tuleb lasta 20 lasku põlvelt, lamades ja püsti asenditest, jõudis Marleen Riisaar põhiharjutuse tulemusega, 577 silmaga, teisena finaali. Marleeni raudkindlad närvid ei vedanud teda alt ka seekord ning tal õnnestus uue Eesti neidude rekordiga, 454,2 silmaga, võita taaskord Eesti meistritiitel! Marleenile oli see võistlus ka Euroopa MV peaprooviks, sest juba 1.juunil asub ta standardharjutuse tulejoonele Osijekis, Horvaatias!

Elva neidude võistkond, vasakult Kristina Mölder, Marleen Riisaar ja Nathalie Lessing
Meie teised püssineiud, Nathalie Lessing ja Kristina Mölder võistlesid ka tublilt ning koos õnnestus neil võita nii standardharjutuse kui ka lamades harjutuse võistkondlikus arvestuses hõbemedalid! See näitab, et Elva neidude võistkond on tugev ja suuteline pakkuma tugevaid tulemusi kõigis harjutustes. Isegi siis, kui ideaalse individuaalse tulemuse võib rikkuda mõnel päeval ka ebakorrapärane elektrooniline märk. 


Lisell Väljak
 
Marta Mia Mändma

Ka meie noored püstolitüdrukud jätkavad oma head hooaega. Lisell Väljak võitis standardpüstolis 527 silmaga hõbeda ja spordipüstolis, kus tema kvalfikatsioonitulemuseks kujunes 555 silma ja finaalitulemuseks 12 tabamuset, pronksmedali. Marta Mia Mändma saavutas uue isikliku rekordiga standardpüstolis 486 silmaga tugeva 7.koha ja spordipüstolis 519 silmaga 10.koha. Nende tulemused annavad meie treeneritele ja klubile laiemalt indu juurde ja kinnitavad veelgi meile juba teadaolevat fakti meie noorte püstolitüdrukute suurest potentsiaalist.

Kõik võistluste tulemused on leitavad Protokollitajast ja Eesti Laskurliidu kodulehelt.
Marleenile annab hoogu juurde ECOAIMS!

LOE VEEL UUDISEID:

   

Lisa kommentaar

Email again: