Kommenteeri

Elva Laskespordiklubi ja Sportland lõid käed!

Elva Laskespordiklubil on hea meel teatada, et koostöö Sportlandiga jätkub veel tugevamalt kui seni, sest alates 2024. aasta maist saame neid ametlikult klubi peasponsorina tervitada!
Fotol vasakult Sportlandi kaasasutaja Are Altraja ja Elva Laskespordiklubi juhatuse liige Maarja-Liisa Maasik
Sportlandi liitumine Elva Laskespordiklubi põhitoetajatega on oluline samm, sest see toob kaasa mitmeid põnevaid võimalusi nii klubi sportlastele ja liikmeskonnale laiemalt kui ka laskesportlastele, kes osalevad klubi poolt korraldatavatel võistlustel! Koostöös Sportlandiga on klubi meistersportlastel ja liikmetel edaspidi olemas alati mitmekülgne valik spordivarustust, riideid ja jalanõusid, mis ühel spordist lugupidaval inimesel alati ära kuluvad. 

"Sportland on juba paar hooaega meie suuremate võistluste auhinnalaudu aidanud täita ja meie sportlasi ühtlaselt riietada ning oleme väga rõõmsad, et saime ühe Eesti suure tegijaga käed lüüa ja neid nüüd ka kui Elva Laskespordiklubi peasponsorina teile kõigile tutvustada!", rõõmustas Elva Laskespordiklubi juhatuse liige Maarja-Liisa Maasik. 

Sportlandi kaasasutaja ja juhatuse liige, Elvas sündinud ja kasvanud, Are Altraja, oli selgelt õnnelik ja rahulolev koostöölepingu üle: "Sportlandi missioon on muuta noorte inimeste elu huvitavamaks, paremaks ja emotsionaalsemaks läbi meie pakutavate toodete ja teenuste. Spordilinn ja minu sünnilinn Elva on ajalooliselt üks Eesti laskespordi kantse!"

"Ühe Eesti kõige suuremana, on Elva Laskespordiklubi tuntud nii suure treenijate arvu poolest kui ka pikkade traditsioonidega võistluste korraldajana. Eriliseks teeb 30-aastase ajalooga klubi lisaks eelpooltoodule veel seda juhtivad ning arendavad kirglikud ja professionaalsed inimesed!" kirjeldas Are Altraja ja lisas kindlameelselt: "Sportlandil on hea meel sellisele särale ja särtsule ka omaltpoolt hoogu juurde anda!"

Sportland, pakkudes maailma parimaid brände, on rahvusvaheline, maailma parim ning inspireerivaim spordi- ja vabaaja elustiile müüv ja turundav kaubanduskeskkond. Sportlandi oluliseks eesmärgiks on märgata, tähtsustada ja arendada kohalikku spordikultuuri.

Elva Laskespordiklubi on alates 1994. aastast tegutsev spordiklubi, kes koondab inimesi, kellele meeldib laskesport ja kes soovivad oma oskusi ning võimeid sellel alal arendada. Klubi igapäevaseks missiooniks on laskespordi harrastamise abil kasvatada noortes vaimseid ja kehalisi võimeid. Elva Laskespordiklubi jaoks on oluline koostöös liikmete ja partneritega arendada ning populariseerida laskmist, kui eestlaste parimat harrastus- ja tippspordiala.


Lisainfo koostöö osas:
Maarja-Liisa Maasik, Elva Laskespordiklubi juhatuse liige, elvalask@gmail.com

Info klubi soodustuste ja muu vajaliku kohta on kõigile klubipere liikmetele e-posti teel juba saadetud. Kui kogemata oled infost ilma jäänud, siis võtke julgelt klubiga ühendust elvalask@gmail.com!

Lisa kommentaar

Email again: