Kommenteeri

Polonia 2018

Vilniuses elavad poolakad korraldavad jaanuari keskel juba aastaid kõrgel tasemel laskevõistlust "Polonia". Tänavu olid esmakordselt kasutusel ka elektroonilised märgid ning kohe oli osavõtjate arv märgatavalt suurenenud.
Eestist osales 7 klubi laskureid ja koju toodi enneolematult palju auhinnalisi kohti. Tüdrukute õhupüssi harjutuses lasi võistluste absoluutselt parima tulemuse 16 aastane Narva neiu Anastassia Bobõleva. Tema 417,2 silma on ka Eesti noorte tipptulemus. Samas vanuseklassis sai ülekaaluka esikoha õhupüstoli harjutuses teine Narva laskur Aleksandra Moissejeva, kes edestas 373 silma juures teise koha laskurit 10 silmaga. Naisjuunioride vanuseklassi õhupüssis lasi parima tulemuse Männiku klubi liige Sigrid Juhkam 411,4 silma. Naiste samal alal lasi Anžela Voronova 410,8  ja jäi 0,1 silmaga teiseks.
Võistluste viimasel päeval peetud finaalis, kuhu pääsesid mõlemast relvaliigist 27 paremat, väljusid püssiharjutuses võitjana Sigrid Juhkam ja teisena Anžela Voronova.
Elva Laskespordiklubi laskuritest jäi kõige napimalt 0,1 silma ja 28. üldarvestuse kohaga finaalist välja isikliku rekordi 401,9 silma lasknud Marianne Tavits. Juunioride vanuseklassis oli ta sellega 7. kohal. Ele Loot lasi paremal katsel 396,3 ja Marleen Riisaar 394,0 silma, mis jättis mõlemad vastavalt naiste ja noorte arvestuses 12. kohale.
Protokollid on tulemuste lehel


Lisa kommentaar

Email again: