Põlva KV parim püssilaskur on Tuuli Kübarsepp

Tuuli jätkas eelmisel võistlusel alustatud isiklike rekordite uuendamist Põlva Karikavõistlustel. Ja tegi seda sellisel tasemel, et ta tunnistati võistluse parimaks püssilaskuriks.

Haapsalu võistlustest

Eesti Laskurliidu kalendris on veebruarist aprillini Haapsalu võistluste periood. Kuna sõit on pikk, siis kõigile toredatele üritustele Elva laskurid ei jõua. Näiteks Ilmar Randma Karikavõistlusest võtsid osa vaid 2 liikuva märgi laskurit. Neist Hillar Loot võitis harjutuses 30+30 lasku 519 silmaga esikoha karika ning 20+20 lasku harjutuses 326 silmaga teise koha oma.

100 Silma Seltsi Karikavõistlus

Kolm kuud väldanud klubisisene 100 Silma Seltsi Karikavõistlus, kus regulaarselt treeningutel käivad püssilaskurid lasid iga nädal ühe 5-lasulise seeria õhupüssiga toelt asendist, jõudis edukalt lõpuni. Võistlus oli põnev ja tasavägine ning edukas pigem noorematele ja vahekogenud laskuritele.

Euroopa MV Györis

Euroopa õhkrelvade meistrivõistlused peeti kahe aasta tagant jälle samas kohas - Ungari linnas Györis. Kui toona läks Reijo sinna olümpiamängude piletit jahtima, siis seekord veel Tokyo  kohti ei jagatud.

Arhiiv