Polish Open Kaliber 2019

Poola linnas Bialystokis on peetud juba 20 aastat novembri lõpus rahvusvahelist laskespordivõistlust. Neist 14 viimasel on peaauhinnaks olnud sõiduauto. Võistluse formaat on selline, et autoomanikuks on saanud nii olümpiavõitjad, kui noored üllatajad, kel pole veel juhilubegi. 

Eesti B-klassi meistrivõistlused

Põlvas jagati selle aasta viimaseid individuaalseid Eesti meistrimedaleid kuni 16 aastate laskurite vahel. Elva noored võitsid seekord endale kaks kulda ja kaks pronksi. 

Elmar Kivistiku XV mälestusvõistlused

Sel aastal korraldati meie kõige tituleerituma laskuri mälestusvõistlus Maarja-Magdaleena kooli võimlas, sest tavapärane võistluspaik Tabivere spordisaal on remondis.

Reijo Hiinas

Hiinas Wuhani linnas lõppesid eelmisel nädalal 7. sõjaväelaste ülemaailmsed suvemängud, kus laskmisvõistlustel osales Eesti Kaitsejõudude koondises ka Elva Laskespordiklubi ja Kaitseliidu Tartu Maleva liige Reijo Virolainen.

Arvids Manfeldsi memoriaal Aizputes

Veel ühe väärika laskesporditreeneri mälestuseks korraldatud võistlus sai nädalavahetusel peetud Kuramaa väikelinnas Aizputes. Eestit esindasid seekord Haapsalu, Ülenurme ja Elva laskespordiklubid. 

Arhiiv