Lasketreeningud on peatatud

Seoses eriolukorra kehtestamisega Eestis on huvihariduse andmine peatatud. Seetõttu ei toimu ka Elva Gümnaasiumi sisetiirus noorte lasketreeninguid. Meistrite grupile saame anda õhkrelvad ja varustuse kaasa kodus kuiva trenni tegemiseks, teised peavad piirduma autogeense treeninguga või lihtsalt veidi puhkama.
Olukord vaadatakse üle iga kahe nädala järel ja kui tingimused peaks muutuma, anname sellest kohe kõigile teada. 
Üsna kindel on aga see, et 1. maini ei toimu ühtegi spordivõistlust ja seetõttu oleme sunnitud ka hetkel teadmata ajale edasi lükkama rahvusvahelise Heli Rassi mälestusvõistluse korraldamise, mis oli planeeritud pidada 24.-26.aprillini Tartumaa Tervisespordikeskuses.
Ka selle sündmuse uue aja teatame peale eriolukorra lõppemist.
Loodetavasti aitab meil kõigil laskurile omane rahulik ja kannatlik meel tekkinud ebatavalisest olukorrast üle saada ja jätkame peagi viirusevabas tiirus tavapärast tegevust.


Euroopa meistrivõistlused Wroclawis

Selle aasta ainukesed täiemahulised kuulilaskurite tiitlivõistlused,  Euroopa õhkrelvade meistrivõistlused, peeti äsja Poolas Wroclawi kesklinnas troonivas sajandivanuses maailmapärandi nimekirja kuuluvas Centennial Hallis.

Eesti meistrivõistlused Männikul

Õhkrelvadest laskmise Eesti meistrid selgitati kolmandat aasta järjest Männiku siselasketiirus. 
Hooaja edetabeli põhjal pääsesid medalitele laskma püssi- püstoliharjutuste  20 paremat nais-  ja meeslaskurit. Liikuvat märki üritasid parimal moel tabada seekord 16 meest ka 4 naist.

Aasta esimeste võistluste kokkuvõte

Laskuritel on aasta algus traditsiooniliselt võistlustest tihe. Käiakse usinasti tulejoonel, et veebruari keskpaigaks oma tulemused edetabelis 20 parema hulka sättida, mis tagab koha Eesti meistrivõistlustel. Elva Laskespordiklubil on praeguse seisuga neid kohti 9.

Arhiiv