Teenused

Lisaks treeningute läbiviimisele, võistluste korraldamisele ja võistlustel osalemisele ning eelkõige nende põhitegevuste toetamiseks osutavad klubi liikmed ka erinevaid laskmisega seotud teenuseid.

Varustuse müük

Meie kaudu on võimalik hankida laskespordi harrastamiseks vajalikku varustust – relvi, laskemoona, märklehti, lasketiirude seadmeid, kohtunike mõõteriistu, laskuri riideid ja jalatseid, erinevaid lisaseadmeid ja abivahendeid relvadele ning laskuritele. Kaupade liikumine toimub Snaiper OÜ kaudu, kellel on pikaajaline partnerlus selliste laskespordi tipptasemel varustuse tootjatega nagu Kurt Thune, Gehmann, Scatt, Feinwerkbau, Häring, Braun-Network jt.

Kontakt tel.: +372 5054 006, E-post: karl@tehvandi.ee

Koolitused

Klubi treenerid viivad igal aastal läbi laskespordi alaseid koolitusi erinevates koolides, kus õpetatakse lastele relvadega ohutult ringi käima, tutvustatakse relvade ehitust ja töö põhimõtteid ning antakse algteadmised lasketehnikast. Lasketiiru pole selleks vaja, sest kõike seda saab teha elektrooniliste laskeseadmete abil igas klassiruumis.

Oleme aidanud ja valmis ka edaspidi panustama oma teadmisi ja aega kaitseliitlaste, jahimeeste, politseinike, turvameeste ja isiklikku relva omavate inimeste laskealaste oskuste parandamisse ning relvaeksamiks valmistujate koolitamisse.

Koolituste ja personaalsete treeningute osas tuleks eelnevalt kokku leppida telefonil: +372 505 4006 või +372 53 610 785

Ürituste korraldus

Laskmine ei ole ainult sport, vaid see sobib väga hästi ka meelelahutuseks ja lõõgastuseks, pakkudes kordumatut elamust ka esimest korda relvaga kokku puutunud inimesele. Sünnipäevade, perekonna kokkutulekute, firma suvepäevade või lihtsalt sõpruskonna kohtumiste hariva meelelahutusena pakume erinevaid laskmisprogramme laser- õhk-, sport- ja teenistusrelvade ning vibudega.

Uuri lähemalt ja küsi pakkumist telefonil +372 53 610 785 või kirjuta e-post: lennart@tehvandi.ee

Relvade remont

Kui relv tõrgub, vaja paigaldada sihik, parandada katkine detail, kohendada laadi või teha uus kaba, ikka saab abi meie kogenud relvameistrit Tõiveselt. Helista: +372 56 601 575